Kurz angličtiny přes ZOOM

Konverzační angličtina
pro podnikatelky

Témata:

  • produktivita
  • kreativita
  • delegování
  • osobní rozvoj
  • a další…

Budeme mluvit, mluvit a mluvit. Celá lekce probíhá pouze v angličtině.

Příští kurz probíhá od 17. února 2021

Úroveň B1 - B2

4 ženy ve skupině

Začínáme 17. února

ve středu: 17.2. - 17. 3. 2021
ve čtvrtek: 18. 2. - 18. 3. 2021

Termíny:

ST: 16:30 - 18:00
ČT: 19:00 - 20:30

1 x týdně, 90 min

přes ZOOM

Cena: 2 350 Kč

5 lekcí x 90 min

Přihlašování do 1. února 23:00

Co říkají spokojení klienti

Během svého života jsem absolvovala mnoho kurzů angličtiny. Ale teprve angličtina s Anetou mi ukázala, že i v dospělém věku si můžu hrát, můžu se dobře bavit a při tom se jen tak mimochodem učit. A těšit se na následující hodiny! A to proto, že každá lekce byla Anetou pečlivě připravena a promyšlena. Naučila jsem rychle reagovat a mluvit bez ostychu.

Lenka Jirků

Zdravotní laborantka

Před kurzem jsem docela dobře rozuměla, ale z mluvení jsem pociťovala obrovský stres. Výuka s Anetou byla zábavná, praktická, plná konverzačních her na zajímavá témata. Když mluvím, určitě je tam spoustu chyb, ale konečně mluvím. Mnohem lépe se teď vyjadřuji a rozšířila jsem slovní zásobu.

Karolína Stránská

Právnička

Nejlépe postavená struktura výuky zaměřená na vše, co člověk potřebuje pro rozvinutí slovní zásoby, porozumění (poslech), mluvení a procvičování mluvení v probrané gramatice. Nemám, co dodat. Po 15ti letech navštěvování odpoledních kurzů myslím, že nejlepší.

Martina Horochovská

Obchodní referent

Určitě byl velmi nápomocný Váš podpůrný, nekritizující přístup, který hodně podněcoval k odvaze při komunikaci. Dokonce jsem měl díky Vašemu vedení pocit, že se cítím lépe v oblasti vyjadřování se, než porozumění (to už teď nezažívám). Dobré byly i přiměřeně náročné domácí úlohy i zkoušení nových slovíček, které pomohlo zopakovat i více motivovat k jejich fixaci. Měl jsem po Vás 2 lektory a musím konstatovat, že s Vámi jsem se cítil při hodinách nejlépe.

Petr Šouba

Psycholog

Jdu do toho!