English & Harry Potter

Trénink mluvení na témata z osobního a kariérního rozvoje

Nejlépe postavená struktura výuky zaměřená na vše, co člověk potřebuje pro rozvinutí slovní zásoby, porozumění, mluvení a procvičování mluvení v probrané gramatice.

Martina Horochovská

Příští kurz probíhá od 28. září 2021

Úroveň B1 - B2

Mírně pokročilí

Malá skupinka

Pouze 4 - 6 lidí

Začínáme 28. září

28. 9. - 17. 12. 2021

Výběr ze dvou termínů:

Úterý 18:00 - 19:30 (90 min)
Čtvrtek 20:30 - 21:30 (60 min)

Online nebo offline

Online přes ZOOM
Offline v centru Liberce

Cena: 4 940 Kč

10 lekcí × 90 min = 4 940 Kč
10 lekcí × 60 min = 3 750

Jak vám kurz pomůže:

Náplň kurzu:

Rezervujte si své místo

Co říkají spokojení klienti

Kurzy angličtiny s Anetou jsou zábava. Nejenže se zlepšíte v angličtině, ale také se pobavíte. K Anetě jsem chodila už před lety a jsem nesmírně ráda, že můžu opět pokračovat. Nerada se učím podle učebnice, takže tento styl mi naprosto vyhovuje. Vždy jsem se styděla mluvit anglicky ( nebyla jsem si jistá) , to už pominulo. Rozšířila jsem si slovní zásobu a už se nebojím něco říct.

Marcela Erbanová

Office manager, asistentka stomatologa

Díky několika měsícům kurzu jsem se přestala bát mluvit a začala jsem mnohem líp rozumět anglické řeči. Moc se mi líbí aktivity které vymýšlíte. Pokaždé se na lekci moc těším a hodina vždycky uteče jako 5 minut.

Irina Stakhneva

Lékař stomatolog

Během svého života jsem absolvovala mnoho kurzů angličtiny. Ale teprve angličtina s Anetou mi ukázala, že i v dospělém věku si můžu hrát, můžu se dobře bavit a při tom se jen tak mimochodem učit. A těšit se na následující hodiny! A to proto, že každá lekce byla Anetou pečlivě připravena a promyšlena. Naučila jsem rychle reagovat a mluvit bez ostychu.

Lenka Jirků

Laborantka

Určitě byl velmi nápomocný Váš podpůrný, nekritizující přístup, který hodně podněcoval k odvaze při komunikaci. Dokonce jsem měl díky Vašemu vedení pocit, že se cítím lépe v oblasti vyjadřování se, než porozumění (to už teď nezažívám). Dobré byly i přiměřeně náročné domácí úlohy i zkoušení nových slovíček, které pomohlo zopakovat i více motivovat k jejich fixaci. Měl jsem po Vás 2 lektory a musím konstatovat, že s Vámi jsem se cítil při hodinách nejlépe.

Petr Šouba

Psycholog

Jdu do toho!