Online angličtina

Summer English Reading
& Harry Potter

  • Chcete si procvičit komunikaci v angličtině?
  • Potřebujete rozšířit slovní zásobu? 

Budeme mluvit, mluvit a mluvit. Celá lekce probíhá pouze v angličtině.

NÁPLŇ KURZU:

  • Účastníci si sami přečtou 1 kapitolu týdně (kniha: Harry Potter 1)
  • Zašlu podpůrné materiály na zapamatováni si slovíček a frází z knihy
  • 6x ZOOM: konverzační aktivity

Příští kurz probíhá od 14. července 2021

Úroveň B1 - B2

Mírně pokročilí

Malá skupinka

Pouze 4-6 lidí

Začínáme 14. července

Probíhá od 14. 9. do 18. 8. 2021

Termín: ST 19:00

Středa 19:00 - 20: 30

1 x týdně, 90 min

přes ZOOM

Cena: 970 Kč

6 lekcí x 90 min

Rezervujte si své místo

Co říkají spokojení klienti

Během svého života jsem absolvovala mnoho kurzů angličtiny. Ale teprve angličtina s Anetou mi ukázala, že i v dospělém věku si můžu hrát, můžu se dobře bavit a při tom se jen tak mimochodem učit. A těšit se na následující hodiny! A to proto, že každá lekce byla Anetou pečlivě připravena a promyšlena. Naučila jsem rychle reagovat a mluvit bez ostychu.

Lenka Jirků

Před kurzem jsem docela dobře rozuměla, ale z mluvení jsem pociťovala obrovský stres. Výuka s Anetou byla zábavná, praktická, plná konverzačních her na zajímavá témata. Když mluvím, určitě je tam spoustu chyb, ale konečně mluvím. Mnohem lépe se teď vyjadřuji a rozšířila jsem slovní zásobu.

Karolína Stránská

Nejlépe postavená struktura výuky zaměřená na vše, co člověk potřebuje pro rozvinutí slovní zásoby, porozumění (poslech), mluvení a procvičování mluvení v probrané gramatice. Nemám, co dodat. Po 15ti letech navštěvování odpoledních kurzů myslím, že nejlepší.

Martina Horochovská

Určitě byl velmi nápomocný Váš podpůrný, nekritizující přístup, který hodně podněcoval k odvaze při komunikaci. Dokonce jsem měl díky Vašemu vedení pocit, že se cítím lépe v oblasti vyjadřování se, než porozumění (to už teď nezažívám). Dobré byly i přiměřeně náročné domácí úlohy i zkoušení nových slovíček, které pomohlo zopakovat i více motivovat k jejich fixaci. Měl jsem po Vás 2 lektory a musím konstatovat, že s Vámi jsem se cítil při hodinách nejlépe.

Petr Šouba

Jdu do toho!